ZAKUP MATERIAŁÓW BIUROWYCH I PAPIERNICZYCH
DLA SZKÓŁ, PRZEDSZKOLI I URZEDÓW GMIN - WSPÓŁPRACA

 

Jeżeli należysz do jednej z wymienionych działalności i chciałbyś podjąć stałą współpracę przy zakupie produktów biurowych oraz papierniczych na preferencyjnych warunkach, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Jako dystrybutor i producent materiałów szkolno-biurowych chętnie nawiązujemy stałą współpracę z placówkami oświatowymi oraz instytucjami publicznymi. Szkoły, przedszkola, urzędy oraz gminy to klienci, którym oferujemy atrakcyjne warunki realizacji zamówień, w tym opiekę doradcy, możliwość zwrotów w ciągu 30 dni od momentu zakupu, indywidualne zlecenia na produkty spoza oferty a także gratisy.

 

 

CO ZYSKAM DZIĘKI WSPÓŁPRACY

 

Każdy z naszych klientów ma możliwość zwrotów zakupionych produktów w ciągu 30 dni od momentu zakupu, dodatkowo dajemy Wam możliwość składania indywidualnych zlecenia na produkty spoza oferty a także gratisy. Instytucjom publicznym przyznajemy 7-dniowe terminy płatności za zrealizowane zamówienia.

W trosce o czas i potrzeby naszych klientów, wszystkie zamówienia realizujemy do 48 godzin. W przypadku zamówień spoza naszej oferty, czas ustalamy indywidualnie z odbiorcą.

 

 

zwroty.png

REALIZACJA W 48H
do momentu zamówienia
icona_gift.png

GRATISY
oraz próbki do zamówień
termin_platnosci.png

14 DNI PŁATNOŚĆ
przy stałej współpracy
zwroty.png

ZWROTY DO 30DNI
od momentu zakupu

CHCESZ PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ
I OTRZYMAĆ PREFERENCYJNE WARUNKI ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Celem firmy Mazak własciciela marki Shan jest zapewnienie placówkom publicznym, oświatowym, hurtowniom oraz klientom indywidualnym wysokiej jakości asortymentu materiałów szkolnych i biurowych. Od roku 1993, w którym nasza firma rozpoczęła działalność, stale rozwijamy się i poszerzamy ofertę, odpowiadając na aktualne potrzeby rynku. Obecnie dostarczamy artykuły papiernicze, techniczne, plastyczne, artystyczne dekoracyjne, decupage, biurowe i szkolne do wielu placówek oświatowych w Polsce oraz największych hurtowni na Podkarpaciu

Od 2010 roku firma Shan rozpoczęła produkcję przekładek indeksujących oraz bloków technicznych i rysunkowych we wszystkich formatach. W tym samy roku weszliśmy na internetowy rynek e-commerce, gdzie odnosimy coraz większe sukcesy i zyskujemy rzeszę stałych i zadowolonych klientów z całej Polski..

Shan ceni sobie przede wszystkim satysfakcję i zadowolenie klientów, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby nasza obsługa, doradztwo oraz oferowany asortyment były w pełni profesjonalne i spełniały oczekiwania naszych odbiorców. Wiemy również, że czas to pieniądz, dlatego naszą mocną stroną jest ekspresowa realizacja zamówień oraz opieka dedykowanego opiekuna, który pomoże w doborze produktów.

Jako dystrybutor i producent materiałów szkolno-biurowych w tym papiernicze chętnie nawiązujemy stałą współpracę z placówkami oświatowymi oraz instytucjami publicznymi.

Zapraszamy do kontaktu.

tel.: 882-815-335
e-mail: info@shan.pl


MAZAK Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 38
Głogów Małopolski 36-060,
Polska

NIP: 5170428248
REGON: 522883640
KRS: 0000994440

Shan.pl Reviews with ekomi-pl.com

 

Wybierz paczkomat INPOST

 - Szybka dostawa
-
 Odbiór 24h/dobę  
Darmowa wysyłka

  przy zamówieniach powyżej 150zł