Scrabble Original Gra słowna Mattel

Cena: 126,00 zł Brutto

Cena: 102.44 netto

EAN: 746775260927

Zamówienia* złożone do godziny 11:00 wysyłamy tego samego dnia.

*Zamówienia złożone w dni robocze oraz opłacone przez szybkie płatności internetowe lub za pobraniem

Na magazynie

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 126 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 126 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,28 zł .


  • Podstawowa, najbardziej popularna wersja gry, w której LICZY SIĘ KAŻDE SŁOWO!
  • Klasyczna gra w Scrabble polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na planszy w sposób przypominający krzyżówkę.
  • Słowa układa się z płytek z literami o różnej wartości punktowej, a wygrywa ten, kto za ułożone słowa zdobędzie najwięcej punktów.
  • Prawdziwym wyzwaniem jest układanie słów na tych polach planszy, na których można dostać premię i uzyskać najwyższą punktację!
  • Zestaw zawiera: 1 planszę Scrabble™, 100 płytek z literkami, cztery stojaki na płytki, woreczek na płytki oraz instrukcję.
  • Liczba graczy: 2-4

Scrabble™ to klasyczna planszowa gra słowna, która zawsze zapewnia świetną Z-A-B-A-W-Ę! Gra Scrabble™ polega na układaniu na planszy – za pomocą płytek z literami o różnych wartościach punktowych – łączących się ze sobą słów, by wyglądały jak w krzyżówce. Celem gry jest uzyskanie jak najwyższego wyniku – oblicza się go na podstawie wartości liter, a dzięki polom bonusowym można go dodatkowo podwyższyć. Słowa można układać w poziomie lub w pionie, a każde z nich musi zawierać co najmniej jedną płytkę z tych, które są już ułożone na planszy. Każdy gracz rywalizuje z pozostałymi, łącząc litery i układając je w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać ich wartość oraz pola premiowe na planszy. Scrabble™ to wspaniała gra, która pomaga wzbogacać słownictwo, ćwiczyć umysł i rozwijać kreatywność!

308778
5 Przedmioty
Shan.pl Reviews with ekomi-pl.com
Shan.pl Reviews with ekomi-pl.com

 

Wybierz paczkomat INPOST

 - Szybka dostawa
-
 Odbiór 24h/dobę  
Darmowa wysyłka

  przy zamówieniach powyżej 150zł